+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Компанія Мега Вольт пропонує професійні послуги з монтажу, обслуговуванню і підключенню електромереж всіх рівнів складності.

Ми пропонуємо сертифіковані електромонтажні товари для будівництва і реконструкції приватних і комерційних будівель, прокладання нових мереж і модернізації діючих.

Електромонтажні товари

У нас повний асортимент автоматичних пристроїв для професійних і побутових потреб: УЗО, реле, вимикачі-автомати і багато іншого.

Кабельно-провідникова продукція представлена ​​повним переліком необхідних виробів: від тонких провідників для внутрішньоквартирних світильників до кабелів високої пропускної потужності для промислових об'єктів.

Компанія пропонує освітлювальні прилади зовнішнього і внутрішньо квартирного застосування, в тому числі світильники різної потужності, яскравості, виконання.

Підключення та забезпечення

У нас працює технічний персонал, який виконає роботи по електрозабезпеченню з «нуля» до включення освітлювальних і допоміжних приладів.

Асортимент магазину компанії - це всі необхідні для електротехнічних робіт пристрої та матеріали, кабельно-провідникова, кріпильна продукція.

Виконаємо всі необхідні підготовчі та монтажні роботи.

Установка проводиться за всіма правилами і нормативами, передбаченими для будівництва будівель побутового та комерційного призначення. Якість виконаних робіт гарантує безпеку щоденної і багаторічної експлуатації.

Сервіс для клієнтів

Ми працюємо для замовників в місті Київ, і Київської області. Необхідне попереднє замовлення для виїзду на місце.

Уточнити ціну послуг і час виконання робіт можна по телефону або за допомогою інтерактивного спілкування на сайті нашої компанії з менеджерами.

Фахівці компанії запропонують вигідні рішення для забезпечення надійного енергопостачання будинку, офісу або комерційного споруди.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод