+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Люстри, бра, світильники освітлюють простір кімнат. Освітлювальні прилади дозволяють створити затишок і комфорт в приміщенні. Збірка і навішування освітлювальних приладів - завдання для фахівців компанії Мега Вольт. Правильна установка світильників і люстр убезпечить користувачів від випадкових обвалень, підвищити ефективність використання, продовжить термін експлуатації.

Підготовка і проведення робіт

Перший етап навішування освітлювального приладу в будинку або офісі - відключення проводки від електроживлення та збирання люстри або світильника з урахуванням інструкцій виробника. Збірка і навішування люстри, бра, світильника проводиться з обов'язковим урахуванням деяких особливостей цих електротехнічних робіт, в тому числі вибору надійного кріплення до стелі або стіні, правильності монтажу елементів.

Збірка схемних коробок

Схемні коробки - це місце, де об'єднуються різні гілки електропроводки будинку. Такі елементи є надійним і довготривалим з'єднанням провідників з швидким доступом для ремонту, а також для обслуговування діючої електромережі.

Схемні коробки мають внутрішнє і зовнішнє виконання:

  • внутрішня коробка використовується в приміщеннях, де проводка монтується всередину будівельних конструкцій;
  • зовнішня схемна коробка більш ефективна там, де провідники встановлюються на поверхні стіни для підведення високої напруги.

Схемні коробки - обов'язковий елемент електропроводки з високими показниками надійності.

Освітлювальні прилади надають житловому приміщенню або офісного простору необхідний обсяг, дозволяють використовувати його з максимальною ефективністю. Використання проводки зі схемними коробками, які встановлюють професійні електрики, гарантує надійність експлуатації і постійну подачу електроенергії в будинок або офіс.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод