+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Серед електротехнічних послуг самими затребуваними для більшості споживачів є послуги, пов'язані з установкою вмикають і вимикають пристрої. Фахівці компанії Мега Вольт пропонують професійне виконання не менш популярних послуг установки побутових освітлювальних приладів.

Вимикачі

Зміна дизайну в квартирі або офісі, перенесення електропристроїв, вимагає монтажу нових вимикачів і прокладки проводки. Найпростішим способом вирішення проблеми є встановлення та підключення накладного вимикача, який можна змонтувати за лічені хвилини, попередньо підготувавши майданчик для кріплення і знеструмивши гілку електромережі.

Іноді, для відновлення роботи проводки, потрібно елементарний ремонт, заміна корпусу розетки або установка нового механізму вимикача.

Для якісного підключення до щитової і забезпечення гарантованого захисту внутрішньої мережі від перевантажень використовується установка автоматичного вимикача, який під'єднується безпосередньо на експлуатовану гілку харчування.

Монтаж вимикання пристроїв виконаний професійними електриками:

  • знижує ризик виникнення коротких замикань і інших непередбачених ситуацій під час експлуатації;
  • дозволяє використовувати пристрої включення-виключення з великим запасом міцності і безвідмовності;
  • дозволяють організувати електропостачання з оптимальними показниками ергономічності і хорошими дизайнерськими властивостями.

Комфортні світильники

Дедалі більшого поширення набувають вмонтовані в підвісні стелі точкові світильники. Вони економічні, мають значний термін служби і дають яскраве, приємне для ока, світлення.

Установка і підключення точкового світильника потребуватиме певних знань, оскільки необхідно грамотно скомутувати світильники з діючою мережею і підключити їх з оптимальним розподілом навантаження. Особливо ефективно використовувати таку різновид побутових освітлювальних приладів приєднавши їх до управління датчиком руху, що реагує на переміщення людини.

Фахівці компанії Мега Вольт пропонують якісні послуги з облаштування будинку і офісу, надання електротехнічних послуг.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод