+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Зовнішня електропроводка прокладається в виняткових випадках. Вона практично не застосовується в приватному будинку або квартирі, офісі, оскільки вимагає використання додаткових матеріалів і закриваючих, захисних кожухів. Однак якщо мережа організовується на дачі, у тимчасовій споруді, приміщенні, де ще немає ретельного планування, зовнішня електропроводка виконає роль щодо забезпечення будівлі, електропостачанням.

Більш характерно використання відкритої проводки для комерційної споруди, в тому числі в певних випадках:

  • для комерційного приміщення, яке періодично перебудовується або реконструюється;
  • в офісних приміщеннях, де потрібна регулярна перестановка предметів інтер'єру в залежності від потреб та організації роботи;
  • в промислових приміщеннях, де технологія виробництва вимагає періодичних переміщень електрообладнання.

Фахівці компанії Мега Вольт допоможуть провести таку електропроводку з урахуванням всіх вимог до зазначених схем електрозабезпечення приватних житлових і комерційних приміщень.

У приватних будинках і квартирах

Поширеним варіантом облаштування електрозабезпечення в приватному будинку або квартирі є прокладка прихованої проводки по гіпсокартонній стіні. В цьому випадку можуть застосовуватися різні захисні елементи, які в тому числі дозволяють надати більш естетичний вигляд комунікації. Поверх прокладеного і закріпленого дроту йде прокладка короба по цегляній і бетонній стіні. Приєднання короба виробляється різними способами, в тому числі за допомогою спеціальних скоб, куточків, стилізованих хомутів і універсальних кріплень.

Кріплення по цегляній стіні простіше, оскільки вимагає звичайного висвердлювання і використання з'єднань з дюбелями.

Складніше встановити кріплення по бетонній стіні, де потрібно використовувати свердла або інші ріжучі інструменти з підвищеними вимогами до міцності.

Альтернативним способом установки електропроводки по поверхні стіни є прокладка прихованої проводки в гофрі. Гофрований кожух зручний тим, що може повторити вигини при прокладці, простягається на всю довжину проводу і не вимагає складної системи кріплення.

У кожному конкретному випадку необхідно підбирати певний спосіб кріплення на поверхні стіни, погоджуючи його з довгостроковістю і надійністю електропроводки і естетичним виглядом інтер'єру.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод