+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок
Четвер, 30 травня 2019 08:31

Висотні електромонтажні роботи

Підключення приватного будинку або комерційного споруди до постійного електропостачання необхідної потужності забезпечать висотні електромонтажні роботи. Монтаж електротехнічних пристроїв і кабельно-провідникової продукції на висоті необхідний також для установки приладів освітлення.

Особливості

Роботи на висоті проводяться виключно спеціально підготовленими електриками. Вони мають дозвіл для проведення робіт на висоті і з високою напругою.

Особливість висотних робіт - це використання спеціалізованого спорядження. Для доставки робітників на висоту, використовується спецтехніка. Компанія Мега Вольт відповідає всім необхідним технічним і кадровими ресурсами для надання спеціалізованих електротехнічних послуг.

Освітлення

Висотні електротехнічні послуги проводяться також для реконструкції або монтажу освітлення прибудинкових територій, вулиць, на виробничих і складських майданчиках. Освітлювальні прилади, що встановлюються на опорах, можуть забезпечуватися спеціалізованими лампами з низькою витратою енергії і незалежними пристроями електроживлення від альтернативних джерел.

Компанія Мега вольт забезпечить проведення висотних електромонтажних робіт в місті Київ і по всій Київській області. Географія виконання замовлень клієнтів - вся Україна. Необхідну додаткову інформацію про ціни, швидкості виконання замовлень можна дізнатися у чергового менеджера компанії.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод