+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок
Четвер, 30 травня 2019 08:31

Монтаж і розведення електропроводки в офісі і будинку

Якісне забезпечення будівлі електропостачанням створює надійну схему електропроводки, реалізовану професійними електриками. Фахівці компанії Мега Вольт пропонують якісний підхід до прокладання електромереж і їх модернізації.

Грамотна розводка проводки в новобудові забезпечує надійність експлуатації електромережі та стабільне постачання приватного будинку або комерційної споруди електроживленням. Технічно доцільне, виконане за всіма правилами техніки безпеки електропостачання посилює пожежну безпеку будівлі і технічну ефективність експлуатації.

Особливості розведення

Будівельні норми і технічні регламенти передбачають певні правила і особливості організації електромонтажу, побудови електропроводки. Розведення мережі передбачає:

  • простий і швидкий доступ до всіх комутуючих, елементів сполучення, в тому числі розеток, вимикачів, перемикачів;
  • прямий доступ до приладів обліку і контролю за мережею - лічильників, автоматичних запобіжників і реле, приладів і пристроїв захисту;
  • монтаж проводки в новобудові передбачає обов'язкове заземлення з виведенням окремого проводу і передачею заземлення на зовнішнє джерело, що гасить потенціал;
  • рекомендовану установку розеток на висоті не менше 50 сантиметрів від поверхні підлоги, а також не ближче півметра до газових та інших елементів, які працюють як нагрівальні прилади;
  • монтаж електрики в будинку повинен також забезпечувати відсутність прямого контакту з металевими фрагментами будівельних конструкцій.

Серед інших важливих моментів пристрої розводки - з'єднання проводів в з'єднувальних коробках і з використанням ретельного ізолювання.

Забороняється застосовувати в розводці будинку або офісної споруди пряме з'єднання між собою алюмінієвих і мідних проводів для уникнення коротких замикань через «прогорання» з'єднань.

Монтаж проводки

Виконання робіт по монтажу електромережі проводиться строго за схемою, попередньо розробленої фахівцями. Для ефективної реалізації схеми електропроводки, використовується якісна провідникова продукція, розрахована на оптимальні значення навантаження.

Розрахунок навантаження і вибір конкретної марки провідників рекомендується зробити з урахуванням пропозицій професійного електрика. Провідники для прокладки електромережі з необхідним перетином і підібрані з урахуванням практичного застосування - одна з найважливіших умов якісної проводки, яка буде стійка до пікових струмів і постійної щоденної експлуатації з номінальними значеннями навантаження.

Монтаж / розведення проводки, з'єднувальних коробок, пристроїв захисту, інших елементів електромережі з підключенням до побутових приладів великої і середньої потужності проведуть професійні електрики компанії Мега Вольт.

Виконати роботи можна в місті Києві та Київській обл. інших містах України за попереднім замовленням послуг та узгодження конкретних умов виконання електротехнічних робіт.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод