+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок
Четвер, 30 травня 2019 08:31

Надійний захист від блискавки і заземлення від короткого замикання

Будь-який будинок або офіс можуть потрапити під удар блискавки. Через аварійну ситуацію будинок може отримати коротке замикання в мережі. Обидва варіанти нештатної ситуації в електропостачанні будинку, вкрай небезпечні для життя і здоров'я людини.

Фахівці компанії Мега Вольт допоможуть оцінити рівень захисту будинку від негативних наслідків потрапляння блискавки або ризик виникнення короткого замикання. Кваліфіковані електрики компанії запропонують варіанти облаштування електромережі для захисту будинку і його мешканців від непередбачених обставин.

Захисна система

Система блискавкозахисту та заземлення складається з декількох обов'язкових елементів. Для захисту від блискавок використовується:

  • блискавкоприймач на будинку або близкавковловлюючі стержні, розміщені на окремій ділянці біля будинку;
  • щогла і струмовідвід, які передають енергію, отриману з атмосфери, в землю;
  • електротехнічні пристрої з регулювання подачі енергії в будинок;
  • заземлення у вигляді металевих штирів, поглиблених на значну глибину в землю.

Захисна система працює як комплекс заходів щодо усунення наслідків миттєвих сплесків електричної енергії. Ця система дозволяє передати накопичений заряд в землю. Основне завдання цієї пасивної системи безпеки - не дати електричним розрядам накопичуватися і створювати миттєві удари блискавки. Пасивна система створює безпечне середовище навколо будинку, запобігаючи небезпеку.

Заземлення

У нових будинках система заземлення виконана конструктивно в електропроводці. Якщо в старому будинку проводиться реконструкція, бажано провести третю нитку електропроводки для заземлення. Це посилить безпеку використання електромережі.

Якісно виконане заземлення дозволяє відвести удар під час аварійного короткого замикання, зберегти життя користувачеві. Принцип роботи заземлення в електропроводці гранично простий. Цей додатковий провідник в схемі електричної мережі будинку бере на себе функцію провідника електроенергії з критичними показниками напруги і сили струму.

Роботи по захисту від блискавки і заземлення вимагають знань і професійних навичок електриків. Компанія Мега Вольт пропонує виконання цих робіт на високому рівні і належної якості.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод