+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок
Четвер, 30 травня 2019 08:31

Електромонтажні роботи

Виконання електромонтажних робіт - обов'язковий елемент споруди нового будинку або реконструкції побудованого будинку. Новобуд зажадає прокладки потужних, з великою пропускною здатністю, електрокомунікацій.

Для реконструкції будівель, які споруджувалися в Києві або інших містах України 20 і більше років, необхідне ретельно вивірене технічне рішення. Консультація фахівця підкаже, як організувати стабільне і безперервне електропостачання в умовах, що склалися. Електромонтажні роботи - це значний комплекс робіт, які виконують фахівці Мега Вольт:

  • установка кріпильних деталей в будівельні конструкції;
  • підготовчі роботи для прокладки електромереж;
  • реалізація схем електропостачання;
  • обслуговування створених електромереж і коригування їх потужності, обсягу, пропускної здатності.

Особливості робіт

Електротехнічні роботи мають свої особливості в реалізації на різних об'єктах будівництва і реконструкції. Основне завдання електротехнічних робіт, виконуваних професійним електриком - створити комфортне середовище проживання користувача, максимально реалізувати потреби власника квартири або співробітників офісу в енергозабезпеченні. Це - складне завдання, оскільки необхідно враховувати відразу кілька важливих факторів. Електрик визначає затребувану електричну потужність, вивчає властивості електропроводки і особливості працюючих побутових електроприладів.

Нове житло або реконструкція

Електромонтажні роботи в квартирі, яка побудована багато років тому, вимагають ретельної оцінки стану мережі, аналізу потужності підключається джерела, визначення оптимального шляху поліпшення енергопостачання. У кожному конкретному випадку необхідна професійна оцінка електрика і розробка конкретних шляхів поліпшення енергопостачання. Це може бути прокладка нової лінії підключення, заміна вводу, демонтаж старої електромережі та проектування з монтажем нової мережі.

Електромонтажні роботи в новобудові відрізняються тим, що необхідно поєднати побажання замовника і запропоновану проектувальниками схему енергопостачання квартири або будинку. Поєднувати побажання і реально наявну систему досить непросто, оскільки необхідно збалансувати навантаження на різні гілки проводки, оптимально розподілити джерела споживання. Професійний електрик підключить освітлювальні прилади, потужні електропристрої для кухні або опалення. У деяких випадках може знадобитися заміна існуючих елементів мережі.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод