+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Роман

Компанія викликає тільки позитивні емоції, зробили все вчасно якісно і швидко, ремонт в квартирі триває, кожна з бригад запитує хто вам робив електрику? Зроблено дуже добре, це напевно найкращий показник роботи, так як я сам в цьому не розбираюся. Велике спасибі майстрам.

19/02/2019

Віктор

Майстер з напарником виконали електромонтажні роботи: відремонтували бра, встановили дзвінок, розгалужувач на антенний провід, поміняли два вимикача і розетку. Тлумачні майстри. Я дуже задоволений. Попросив їх докупити необхідні матеріали для роботи. Вони зробили все, про що домовлялися, відзвітували чеками. Тверда п'ятірка! Я маю намір звертатися до них ще і порекомендую знайомим. Дякую!

19/02/2019

Олег

Замовлення було на виконання електромонтажних робіт на лоджії. Робота невелика за обсягом, але пильна і вимагала від майстра високих професійних навичок. Майстри Мега Вольт виконали все на «висоті» і за собою все прибрали. Хороші майстери. Рекомендую іншим!

22/12/2018

Іван Миколайович

Майстер дуже нас порадував своєю оперативністю, швидкістю виконання роботи і головне знанням і вмінням чудово виконати електромонтажні роботи у нас на кухні. Прийшов вчасно, нікуди не відволікався. Дуже доброзичливий і акуратний. Ціна адекватна. Рекомендую всім Мега Вольт, як відповідальну і професійну компанію.

02/05/2019

Сергій

Роботою дуже задоволений. Компанія виконала електромонтажні роботи по всій квартирі. Все виконано дуже професійно і на належному рівні. Враховано всі мої побажання.

12/04/2019

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод