+38(095)350-44-61

Замовити зворотній дзвінок

Фахівці компанії Мега Вольт пропонують повний комплекс робіт по установці електропроводки в будинку або офісі. Послуги електрика на дім від Мега Вольт - це висока якість підготовчих, монтажних і настановних робіт.

Підготовчі роботи

Ремонт або будівництво в будинку вимагає прокладання нової електропроводки. Фахівці Мега Вольт пропонують штроблення цегляної або бетонної стіни, свердління отворів під настановні коробки в стінах з найрізноманітніших матеріалів: цегла, гіпсокартон, бетон.

Проводка також прокладається по поверхні стіни, укладається в короби або гофру. Повний монтаж електропроводки дозволить забезпечити безпечне і якісне підключення всіх побутових електроприладів до мережі.

Розетки, вимикачі та інші пристрої

Послуги приватного електрика від Мега Вольт виконуються в споруджуваних будинках або під час реконструкції. Замовити як комплекс, так і окремий вид послуг, наприклад, установку вимикача, розетки, прокладку кабелю або провідника. Здійснюються роботи по збірці схемних коробок різної складності виконання.

Силове обладнання та освітлювальні пристрої

Фахівці компанії підберуть і змонтують необхідне силове обладнання: автоматичні вимикачі, електрощит, трансформатор. Пропонується професійний монтаж датчика руху, а також монтаж точкового світильника.

Виявляється ряд інших послуг, пов'язаних з роботою домашніх та офісних електромереж, в тому числі підключення потужних джерел споживання - електроплит, духовок, варильні поверхні. Є можливість замовити повну збірку і навішування освітлювальних приладів різної складності: люстри, бра, світильники.

Фахівці компанії працюють в Київській області і в місті Київ. Якість послуг гарантовано багаторічним досвідом роботи фахівців компанії і їхніх професійних навичок.

Залишити заявку на прорахунок

Залишити заявку на прорахунок

Ім`я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Номер телефону*
Неверный ввод

Ваше повідомлення*
Неверный ввод